Išleistuvės, tai pirmas žingsnis tobulėjimo link. Gal būt todėl norime jog jis būtų išskirtinis ir nepamirštamas. Siūlome vaikų švente paversti neeiline, pilna neišdildomų įspūdžių bei pramogų.
Siūlome šias programas:

Diskoteka – Trankios muzikos bei specialiųjų šviesos efektų šou. Mūsų Dj komanda išjudins kiekviena surūgėlį, o specialieji šviesos efektai nustebins net visko mačiusį.
Kaina 60,00 eur. 2ak.h

Renginio vedėjas – Šauniausios estafetės, grožio konkursai, talentų vakaras, apdovanojimų ceremonija, bei patys šauniausi prizai, apdovanosime kiekvieną.
Kaina 50,00 eur. 1ak.h

Animacinis personažas – Iš pasakų šalies atklydę, šmaikštūs, drąsūs, energingi animaciniai personažai nukels į stebuklų ir nuotykių kupiną šaly.

1. Linksmasis Klaunas Vytukas - Vytukas yra klounas - profesionalas, mokantis daugelį triukų, į savo programą įtraukiantis ir vaikus, atliekantis įvairius pokštus bei stebuklus.

2. Zuikis Petras Ilgaausis - Interaktyvi, edukacinė programa apimanti kasdienę vaikų higieną, (Dantų valymas, rankų plovimas, ausų valymas) fiziny pasirengimą atliekant lankstumo pratimus, bei akių lavinimo (Žiūrėjimo į tolį pratimai). Mokymas vyksta vaizdine medžiaga (apvaidintai, su dainomis, fiziniais pratimais). Programa nėra pastovi ir gali keistis kiekvieną kartą, tai priklauso nuo vaikų amžiaus.

3. Šaunioji Pelytė Minė – Žaisminga ir begalo smalsi pelytė Minė keliauja po sūrio karalystę ieškodama pamesto raktelio. Gausybė žaidimų, sunkių užduočių, balionų bei prizų vaikus dar labiau paskatina siekti savo užsibrėžtų tikslų.

4. Iliuzionistas – Magija, įvairūs triukai, ir gal būt net striksintis kiškis iššokęs iš skrybelės. Iliuzionistas ne tik rodis įivarius triukus bei stebuklus, bet ir išmokins jų.
Kaina 50,00 eur. 1ak.h
Šventiniai skanėstai – Turbūt vienas iš svarbiausių akcentų vaikams yra saldumynai. Būtent todėl siūlome vaikus pradžiuginti specialiu šventiniu toru ar pyragaičiais.
Kaina už 1kg 20,00 eur +PVM

Visos programos derinamos individualiai, prisitaikant prie kiekvieno poreikių.